Tehno Store

Леново ThinkPad Essential Plus 15.6-inch (Eco) ташна

3,500.00 ден

Бренд: Lenovo
Краток опис: Eco friendly ташна чиј надворешен дел е изработен 100% од рециклиран материјали, што е еквивалент на 8 пластични шишиња.

Шифра: 4X41A30365

Стил, заштита и функционалност

Eco friendly ташна чиј надворешен дел е изработен 100% од рециклиран материјали, што е еквивалент на 8 пластични шишиња. Посебен простор со заштита за Вашиот лаптоп, простор за складирање документи и адаптер за напојување. Удобна рачка за носење. Боја – црна.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Леново ThinkPad Essential Plus 15.6-inch (Eco) ташна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart