Tehno Store

АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО MESKO MS 4403

7,859.00 ден

Бренд: Mesko
Краток опис: Моќност: 850W, Притисок на пумпа: 15 bar, Резервоар за вода: 1.6 L, Простор за загревање на чаши, Интегрирана млазница за млеко-пена, Контрола на пареата

Моќност:850W
Куќиште од нерѓосувачки челик
Притисок на пумпата: 15 bar
Отстранлив резервоар за вода: 1,6l
Простор за загревање на чаши
Цврст држач за рачката
Може да се подготви еспресо или капучино.
Интегрирана млазница за млеко-пена која обезбедува разноврсни опции за подготовка: за сите видови на кафе и млечни специјалитети како што се
капучино
лате макијато….
Контрола на пареата
Моќниот термо-блок систем за греење обезбедува еспресо со совршена температура од првата чаша
Модерен дизајн

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО MESKO MS 4403”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart