Tehno Store

ARIETE апарат за пица AR909

7,999.00 ден

Бренд:ARIETE 

Краток опис: МОЌ 1200W, 400 степени максимална температура, 5 нивоа на температура, Време за готвење 2 мин за замрзната пица

„МОЌ 1200W
Висококвалитетен огноотпорен камен нелеплив за лесно
чистење
Време за готвење 2 мин за замрзната пица
и 4 минути за свежа пица
Дијаметар 33 см
400 степени максимална температура
Висока температура
Тајмер 30’ (не исклучува, само тајмер)
5 нивоа на температура
Компактен производ
Идеален за готвење и топла друга храна

• Поставки за температура: 5
• Тајмер: 30”

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ARIETE апарат за пица AR909”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart