Tehno Store

Bosch блендер MMB6141B

6,990.00 ден

Бренд: Bosch
Краток опис: MMB6141B e блендер –VitaPower Serie 4, Од 1200 W –со 30.000 вртежи во минута, Sistem Pro-Performance: за оптимална текстура на густи пијалоци

Опис:

MMB6141B e блендер –VitaPower Serie 4

Од 1200 W –со 30.000 вртежи во минута

Sistem Pro-Performance: за оптимална текстура на густи пијалоци, дури и кога се направени од замрзнато овошје или цврсти состојки

Ножеви ProEdge со систем EasyKlick: совршени резултати и лесно чистење благодарение на ножеви од не’рѓосувачки челик произведени во Германија

Бокал ThermoSafe со забрзувачи на проток и употреблив волумен од 1,5 литри

Благодарение на пластичните делови “BPA-free” храната секогаш ќе Ви биде здрава и безбедна

Перформанси:

Моќен мотор: 1200 W, 30.000 вртежи во минута

Висококвалитетни сечила од не’рѓосувачки челик ProEdge произведени во Солинген, Германија
Бокал ThermoSafe со забрзувачи на проток и употреблив волумен од 1,5 литри

Комфорт:

Две поставки за брзина и пулсна функција

Pulse funkcija: работи како пулс

Мерица на садот (максимум 1500 ml)

Лесно се чисти: деловите што може да се мијат во машината за садови (капак, додаток за притискање)

Безбедност:

Сите пластични делови што се во контакт со храна се “BPA-free”

Целосна гаранција на произодот од 24 месеци

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Bosch блендер MMB6141B”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart