Tehno Store

Bosch мултипрактик MCM3401M

8,490.00 ден

Бренд: Bosch
Краток опис: MCM3401M e мултипрактик -со повеќе од 30 функции, Повеќе од 30 функции: благодарение на разноврсните додатоци

Опис:

MCM3401M e мултипрактик -со повеќе од 30 функции

Повеќе од 30 функции: благодарение на разноврсните додатоци, како што е мултифункционалниот нерѓосувачки нож и нож MultiLevel6

Сецкалка со нож MultiLevel6: секогаш добрите резултати се должат на три двојни ножеви

Моќност на моторот 800 W, неверојатно силен

Перформанси:

Мотор од 800 W со две брзини и моментална функција за совршени резултати во кратко време

Мулти-функционален нож од нерѓосувачки челик

Вклучени додатоци:

Транспарентен сад за мешан капацитет 2.3 л

Сецкалка за брза и прецизна обработка со MultiLevel6 нож

Две двослојни плочи изработени од нерѓосувачки челик

Пластичен приклучок за пире

Плоча за правење за јајца, правење шлаг

Сите пластични делови што се во контакт со храна се BPA безбедни

Комфорт:

SmartStorage: додатоците можат да се чуваат во садот, благодарение на паметните ознаки додатоците се лесни за инсталирање

Easy storage: фиока за кабелот

Безбедност:

Безбедно заклучување на капакот од садот

Гумени ножеви

Целосна гаранција на производот од 24 месеци

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Bosch мултипрактик MCM3401M”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart