Tehno Store

BOSCH плотна – PKE645B17E

Original price was: 18,900.00 ден.Current price is: 15,900.00 ден.

Бренд: BOSCH плотна – PKE645B17E
Краток опис: PKE645B/D17E е seria 4 стаклокерамичка плоча, Класичен дизајн, TouchSelect: сензорско управување на температурните зони

Бренд: BOSCH плотна – PKE645B17E
Краток опис: PKE645B/D17E е seria 4 стаклокерамичка плоча

PKE645B/D17E е seria 4 стаклокерамичка плоча

Дизајн:
Класичен дизајн

Опрема:
TouchSelect: сензорско управување на температурните зони
ReStart-функција,плочата автоматски се исклјучува ако нешто претече

Перформанси:
4 HighSpeed полиња

Електронски програмски часовник со функција за исклучување и потсетник за секоја плоча за готвење
17 нивоа на моќност
Животна средина и безбедност:
Потрошувачка на ел.енергија со индикатор
Дво степенски индикатор за преостаната топлина на секоја зона
Индикатор за вклучување
Заштита за децата-сигурносна брава
Целосна гаранција на производот од 24мес.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BOSCH плотна – PKE645B17E”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart