Tehno Store

Bosch сецко MMR08A1

4,490.00 ден

Бренд: Bosch
Краток опис: MMR08A1 e универзална сецкалка од 550W , бела/антрацит боја, Четири остри сечила/нож од нерѓосувачки челик  со професионален квалитет

Опис:

MMR08A1 e универзална сецкалка од 550W , бела/антрацит боја

Четири остри сечила/нож од нерѓосувачки челик  со професионален квалитет

Пластичен сад од 1500 ml, погоден за миење во м. за садови

Исто така може да се користи и во микробранови печки

Универзален нож од нерѓосувачки челик

Дополнителна маталка за крем и јајца

Сите додатоци се перат во м. за садови

Easy storage: лесно намотување на кабелот

Технички информации:

Должина на кабелот: 120см.

Тежина: 2.7кг.

Безбедност:

Целосна гаранција на производот од 24 месеци

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Bosch сецко MMR08A1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart