Tehno Store

BOSCH вградлив фрижидер – KIV86NSF0

Original price was: 45,900.00 ден.Current price is: 43,900.00 ден.

Бренд: BOSCH 
Краток опис: BOSCH вградлив фрижидер – KIV86NSF0, KIV86NSF0 e seria 2, A+ ен. класа,вграден фрижидер

Бренд: BOSCH 
Краток опис: BOSCH вградлив фрижидер – KIV86NSF0, KIV86NSF0 e seria 2, A+ ен. класа,вграден фрижидер

Low Frost-иновативна технологија на одмрзнување која штеди енергија со тивка работа на моторот
Ентериер со метални апликации
LED внатрешно осветлување во ладилникот
Електронско регулирање на температурата,точно ја прилагодувате саканата температура
FreshSense-постојана температура во внатрешноста со технологијата на сензори
Ладилник дел:
Автоматско одмрзнување на фрижидерот
полици од калено стакло,
Систем за свежина:
MultiBox: проsирна фиока со ребрести дно, идеална за складирање на овошје и зеленчук
Замрзнувачки дел:
Супер замрзнување можност за брзо замрзнување на нови и големи количини на храна
3 полици за замрзнати производи, од која 1 е BigBox
BigBox: голема фиока во замрзнувачот
Календар за замрзнати производи
Технички информации:
Вкупен корисен волумен: 267 л.
Употреблив волумен ладење дел: 182 л.
Употреблив волумен **** замрзнувач83 л.
Капацитет на замрзнување3.5 kg / 24 часот
Издржливост при прекин на електрична енергија: 22 часa
Климатска класаSN-T
Емисија на бучава39 dB (A) re 1 pW
Годишна потрошувачка на енергија: 282kWh

Безбедност:

Целосна гаранција на производот од 24мес.

Отворање на вратата десно,може да се смени

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BOSCH вградлив фрижидер – KIV86NSF0”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart