Tehno Store

BOSCH вградна машина за садови – SMV4ECX26E

50,900.00 ден

Бренд: BOSCH 
Краток опис: BOSCH вградна машина за садови – SMV4ECX26E  e seria 4, A++ ен.класа потполно вградна м. за садови 60см –EfficientDry

Бренд: BOSCH 
Краток опис: BOSCH вградна машина за садови – SMV4ECX26E  e seria 4, A++ ен.класа потполно вградна м. за садови 60см –EfficientDry

Капацитет : 13 комплета

Бучавост : 44 dB(A) re 1 pW

SilenceProgram: тивка работа на машината од 41 dB

EfficientDry: подобрена ефикасност на сушење со автоматско отворање на вратата

EcoSilenceDrive: инвертер мотор без четкици со 10 годишна гаранција

Потрошувачка на вода од само 6,5л. најдобра во својата класа

Програми/Функции:

Бр.програми 6 : Интензивно 70 °C, Ауто 45 – 65 °C, Eco 50 °C, Silence 50 °C, Плакнење, Краток 65 °C, Favourite

Број на температури : 5

Број на посебни функции : 4

varioSpeed Plus – дo 66% побрзо перење

Home Connect: Silence on demand (преку апликација Home Connect)

Половично полнење

Програм дизајниран за чистење на машината за садови

Технологија/Сензорика:

ActiveWater- максимална економичност при користење на водата
EfficientDry: подобрена ефикасност на сушење со автоматско отворање на вратата

DosierAssistent – кога користите таблета за перење, нејзино идеално растворање во машината
EcoSilenceDrive – инвертер мотор без четкици со 10 годишна гаранција
Loadsensor – сензорот гарантира оптимално користење на водата за да штеди и вода и електрична енергија
Разменувач на топлина – секогаш вистинската температура за хигиенско и ефикасно сушење на садовите
Регенеративна електроника
Трослоен самочистечки филтер

Управување/Дисплеј:

Можност за одложен старт : 1-24 часа

LED дисплеј за повторно полнење на сол

LED дисплеј за повторно полнење на сjaj

Систем на корпи во машината:

VarioDrawer – Повеќе место во машината за садови благодарение на трета фиока

Rackmatic – горната корпа се прилагодува по висина (три степени)

Лесен слајд систем за извлекување на горната корпа

Преклопни делови во горната корпа (2x)
Преклопни делови во долната корпа (6x)
Чување на шољи со мек силикон во горната корпа (2x)
Чување на шољи во долната корпа (2x)

Extra Clean Zone

Сигурност и заштита:

AquaStop: доживотна гаранција за заштита од поплава

Внатрешноста од нерѓосувачки челик

Целосна гаранција на производот од 24мес.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BOSCH вградна машина за садови – SMV4ECX26E”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart