Tehno Store

BOSCH вградна машина за садови – SMV4HAX40E

45,900.00 ден

Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH врадна машина за садови – SMV4HAX40E e seria 4, A++ ен.класа потполно вградна м. за садови 60см – дo 66% побрзо перење

Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH вградна машина за садови – SMV4HAX40E e seria 4, A++ ен.класа потполно вградна м. за садови 60см – дo 66% побрзо перење

Капацитет : 13 комплета

Бучавост : 46 dB(A) re 1 pW

SilenceProgram: тивка работа на машината од 43 dB

ExtraDry: подобрена ефикасност на сушењето дури и за пластика

EcoSilenceDrive: инвертер мотор без четкици со 10 годишна гаранција

Флексивни корпи: флексибилно и практично решение за лесно полнење

Програми/Функции:

Бр.програми 6 : Интензивно 70 °C, Ауто 45 – 65 °C, Eco 50 °C, Silence 50 °C, Плакнење, Краток 65 °C, Favourite

Број на температури : 5

Број на посебни функции : 4

varioSpeed Plus – дo 66% побрзо перење

Home Connect: Silence on demand (преку апликација Home Connect)

Половично полнење

Програм дизајниран за чистење на машината за садови

Технологија/Сензорика:

ActiveWater- максимална економичност при користење на водата
ExtraDry: подобрена ефикасност на сушењето дури и за пластика

DosierAssistent – кога користите таблета за перење, нејзино идеално растворање во машината
EcoSilenceDrive – инвертер мотор без четкици со 10 годишна гаранција
Loadsensor – сензорот гарантира оптимално користење на водата за да штеди и вода и електрична енергија
Разменувач на топлина – секогаш вистинската температура за хигиенско и ефикасно сушење на садовите
Регенеративна електроника
Трослоен самочистечки филтер

Управување/Дисплеј:

Можност за одложен старт : 1-24 часа

LED дисплеј за повторно полнење на сол

LED дисплеј за повторно полнење на сjaj

Систем на корпи во машината:

Rackmatic – горната корпа се прилагодува по висина (три степени)

Rack Stopper: заштита од излегување од шини на долната корпа

Лесен слајд систем за извлекување на горната корпа

Преклопни делови во горната корпа (2x)
Преклопни делови во долната корпа (2x)
Променлива корпа за прибор за јадење во долната корпа
Држач за чаши во горната корпа (2x)

Сигурност и заштита:

AquaStop: доживотна гаранција за заштита од поплава

Внатрешноста од нерѓосувачки челик

Целосна гаранција на производот од 24мес.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BOSCH вградна машина за садови – SMV4HAX40E”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart