Tehno Store

BOSCH врадна машина за садови – SPV4EMX20E

46,900.00 ден

Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH врадна машина за садови – SPV4EMX20E e сериа 4, A++ ен.класа потполно вградна м. за садови  45см- Favourite

Нема на залиха

Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH врадна машина за садови – SPV4EMX20E e сериа 4, A++ ен.класа потполно вградна м. за садови  45см- Favourite

Капацитет : 10 комплета

Бучавост : 45 dB(A) re 1 pW

ExtraDry: програма за сушење на садови кои се особено тешки за сушење

varioSpeed Plus – дo 66% побрзо перење

SilenceProgram: многу тивка работа на машина со бучавост од 42 dB

EcoSilenceDrive: инвертер мотор без четкици со 10 годишна гаранција

Програми/Функции:

Бр.програми 6 : Интензивно 70 °C, Ауто 45 – 65 °C, Eco 50 °C, Silence 50 °C, 1h 65 °C, Favourite

Број на температури : 5

Број на посебни функции : 4

Home Connect: Silence on demand (преку апликација Home Connect)

varioSpeed Plus – дo 66% побрзо перење

ExtraDry: програма за сушење на садови кои се особено тешки за сушење

Програм дизајниран за чистење на машината за садови

Технологија/Сензорика:

ActiveWater- максимална економичност при користење на водата

DosierAssistent – кога користите таблета за перење, нејзино идеално растворање во машината
EcoSilenceDrive – инвертер мотор без четкици со 10 годишна гаранција
Loadsensor – сензорот гарантира оптимално користење на водата за да штеди и вода и електрична енергија
Разменувач на топлина – секогаш вистинската температура за хигиенско и ефикасно сушење на садовите
Регенеративна електроника
Трослоен самочистечки филтер

Управување/Дисплеј:

TimeLight: статусот на програмата и преостанатото време се јасно прикажзни на подот во висока резолуција

Можност за одложен старт : 1-24 часа

LED дисплеј за повторно полнење на сол

LED дисплеј за повторно полнење на сjaj

Систем на корпи во машината:

Повеќе место во машината за садови благодарение на трета фиока

Rackmatic – горната корпа се прилагодува по висина

Преклопни делови во горната корпа (2x)
Преклопни делови во долната корпа (2x)
Чување на шољи во горната корпа
Чување на шољи во долната корпа
Чување на чаши во долната корпа

Сигурност и заштита:

AquaStop: доживотна гаранција за заштита од поплава

Внатрешноста од нерѓосувачки челик

Целосна гаранција на производот од 24мес.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BOSCH врадна машина за садови – SPV4EMX20E”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart