Tehno Store

CANON DSLR EOS 90D Body 3616C026 фотоапарат

63,490.00 ден

Бренд: CANON
Краток опис: CANON DSLR foto EOS 90D Body 3616C026 / 23.5MP. 10fps, Wi-Fi, Bluetooth. 4K, Dual Pixel CMOS AF

Шифра: M0189915

Нема на залиха

CANON DSLR foto EOS 90D Body 3616C026 / 23.5MP. 10fps, Wi-Fi, Bluetooth. 4K, Dual Pixel CMOS AF

Senzor [MPix] 32.5 MPX
Maksimalna rezolucija 1920×1080 
Opt. zum n/a 
Dig. zum n/a 
Raspon na fokusot (makro) [cm] 0 cm
Raspon na fokusot (normal) [cm 0 cm
Blic Auto 
Ekran
Memorija [MB] 0 MBYTE

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CANON DSLR EOS 90D Body 3616C026 фотоапарат”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart