Tehno Store

CANON DSLR EOS 850D 18-55 3925C016 фотоапарат

58,999.00 ден

Бренд: CANON
Краток опис: CANON DSLR foto EOS850D 18-55IS 3925C016 / 24.1MP images to stunning 4K movies, 7 fps shooting, Wi-Fi, Bluetooth

Шифра: M0161791

Нема на залиха

CANON DSLR foto EOS850D 18-55IS 3925C016 / 24.1MP images to stunning 4K movies, 7 fps shooting, Wi-Fi, Bluetooth

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CANON DSLR EOS 850D 18-55 3925C016 фотоапарат”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart