Tehno Store

Canon INK Bottle GI490 BK for PIXMA

650.00 ден

Бренд: Canon
Краток опис: Canon INK Bottle GI490 BK for PIXMA G1411/2411/3411, 135 ml 6.000 страни

Canon INK Bottle GI490 BK for PIXMA G1411/2411/3411, 135 ml до 6.000 страни

Tip Ink Cartridge 
Boja Black 
Kapacitet [ml] 0 ml
Kapacitet [str.] 6000 SHEET

Компатибилен за:

 • G3400
 • G2400
 • G1400
 • G4400
 • G1411
 • G2411
 • G3411
 • G4411
 • G4410
 • G3410
 • G2410
 • G1410

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Canon INK Bottle GI490 BK for PIXMA”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart