Tehno Store

CANON MIRR EOS M50 MKII18-150 фотоапарат

59,999.00 ден

Бренд: CANON
Краток опис: CANON MIRR foto EOS M50 MKII18-150, 24.1MP APS-C CMOS Sensor, DIGIC 8 Image Processor, UHD 4K and HD 720p120 Video Recording

Шифра: 0001251772

Нема на залиха

CANON MIRR foto EOS M50 MKII18-150, 24.1MP APS-C CMOS Sensor, DIGIC 8 Image Processor, UHD 4K and HD 720p120 Video Recording, Dual Pixel CMOS AF with Eye Detect AF

Senzor [MPix] 24.1 MPX
Maksimalna rezolucija 1920×1080 
Opt. zum n/a 
Dig. zum n/a 
Raspon na fokusot (makro) [cm] 0 cm
Raspon na fokusot (normal) [cm 0 cm
Blic Auto 
Ekran
Memorija [MB] 0 MBYTE

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CANON MIRR EOS M50 MKII18-150 фотоапарат”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart