Tehno Store

CANON MIRR EOS R50 RFS18-45+55-210 фотоапарат

55,350.00 ден

Бренд: CANON
Краток опис: CANON MIRRORLESS fotoaparat EOS R50 Double lens kit RFS18-45+55-210 no lens adaper included,24.2 MP, DIGIC X, Dual Pixel CMOS AF II, 4K movies

Шифра: 0001302968

CANON MIRRORLESS fotoaparat EOS R50 Double lens kit RFS18-45+55-210 no lens adaper included,24.2 MP, DIGIC X, Dual Pixel CMOS AF II, 4K movies

Senzor [MPix] 24.2 MPX
Maksimalna rezolucija 3648×2736 
Opt. zum n/a 
Dig. zum n/a 
Raspon na fokusot (makro) [cm] 0 cm
Raspon na fokusot (normal) [cm 0 cm
Blic Auto 
Ekran
Memorija [MB] 0 MBYTE

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CANON MIRR EOS R50 RFS18-45+55-210 фотоапарат”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart