Tehno Store

CANON Принтер PIXMA G 1411

8,499.00 ден

Бренд: CANON
Краток опис:

 • Принтер Резолуција: 4800×1200 dpi
 • Брзина на принт:
 • Црно: 8.8 страни/мин
 • Боја: 5 страни/мин
 • Кертриџ: GI-490 CMYK

Шифра: M0734745

 • CANON Принтер PIXMA G 1411
 • Резолуција: 4800×1200 dpi
 • Брзина на принт:
 • Црно: 8.8 страни/мин
 • Боја: 5 страни/мин
 • Кертриџ:
 • GI-490 <Црна>
 • GI-490 <C>
 • GI-490 <M>
 • GI-490 <Y>
 • Формат на принтање:
 • A4, A5, B5, 10x15cm,
 • 13x18cm, 20x25cm, Envelopes (DL, COM10),
 • Letter, Legal

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CANON Принтер PIXMA G 1411”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart