Tehno Store

CORDYS вентилатор CVE-31T

1,150.00 ден

Вентилатор CVE-31T
Моќност 40W, promjer 30 cm, Проток на воздух: 24,50 m3/min, Јачина на звук во стандардни услови (Db): 46,7 Db(A), 3 Брзини на дување, Димензии на уредот: 33 x 23 x 50 cm, Маса: 2,1 kg

Вентилатор CVE-31T
Моќност 40W, promjer 30 cm, Проток на воздух: 24,50 m3/min, Јачина на звук во стандардни услови (Db): 46,7 Db(A), 3 Брзини на дување, Димензии на уредот: 33 x 23 x 50 cm, Маса: 2,1 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CORDYS вентилатор CVE-31T”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart