Tehno Store

CORDYS вентилатор CVE-41P

1,300.00 ден

Вентилатор CVE-41P
Моќност 50 W, Висина која може да се подесува, Јачина на звук во стандардни услови (dB): 52 Db(A), 3 Брзини на дување, Димензии на уредот: 50 x 50 x 130 cm, Маса: 3 kg

Вентилатор CVE-41P
Моќност 50 W, Висина која може да се подесува, Јачина на звук во стандардни услови (dB): 52 Db(A), 3 Брзини на дување, Димензии на уредот: 50 x 50 x 130 cm, Маса: 3 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CORDYS вентилатор CVE-41P”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart