Tehno Store

Електричен тротинет MS ENERGY r10

Original price was: 49,990.00 ден.Current price is: 29,999.00 ден.

Бренд: Електричен тротинет MS ENERGY r10
Краток опис: За градско возење со стил нема да останете незабележани. Нема пречки за големото 20 „предно тркало и 16“ задно тркало. Тоа ќе го направи вашето возење удобно и безбедно. 

Нема на залиха

Бренд: Електричен тротинет MS ENERGY r10
Краток опис: За градско возење со стил нема да останете незабележани. Нема пречки за големото 20 „предно тркало и 16“ задно тркало. Тоа ќе го направи вашето возење удобно и безбедно. 

Спецификации

Големина на тркала 20 “+ 16”
Тип на рамка Алуминиум
Боја Црно-зелена / Црно-сива
Мотор 350 W
Максимална брзина 30 km/h
Батерија 36 V, 10,2 Ah
полнење 6-7 ч
Досег 25-30 km * (* во зависност од конфигурацијата на теренот, временските услови и стилот на возење)
Тип на сопирачка Предни и задни диск сопирачки
Максимално оптоварување 120 кг
Дополнителни опции Опција за преклопување, 3 режими на работа
Тежина 14 кг
дисплеј (брзина, режим на брзина, ниво на батерија, ODO / TRIP, код за грешка, вклучено светло), 3 копчиња, копче за сирена
Светло Предни и задни LED диоди, светла
Димензии (Д) 1660 x (Ш) 600 x (В) 1200 mm
Димензии по склопување (Д) 1660 x (Ш) 160 x (В) 1150 mm

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Електричен тротинет MS ENERGY r10”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart