Tehno Store

Фаворит електричен шпорет EC 640 WWFT

10,990.00 ден

Бренд: Фаворит
Краток опис: Електричен шпорет EC 640 WWFT, ДИМЕНЗИИ: B/Ш/Д – 85CM/60CM/60 CM

Спецификации

ДИМЕНЗИИ: B/Ш/Д 85CM/60CM/60 CM
ДИМЕНЗИИ НА ВНАТРЕШНОСТ НА РЕРНА: B/Ш/Д 33CM/47CM/43CM
КАПАК НА ШПОРЕТ
ПЛОЧА СО 4 РИНГЛИ ЗА ГОТВЕЊЕ 1X 145 MM,1X 145MM ЕКСПРЕС,1X180MM,1X180MM ЕКСПРЕС
ВОЛУМЕН НА РЕРНА 72 L
УПРАВУВАЧКА ТАБЛА СО 6 СКЛОПКИ
6 ПОЗИЦИИ НА КОНТРОЛНИ СКЛОПКИ
1 ТЕПСИЈА √  
РЕШЕТКА ВО РЕРНА √  
СВЕТИЛКА ВО РЕРНА √  
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A
ДОЛЕН ГРЕЈАЧ 1100 W
ГОРЕН ГРЕЈАЧ 1200 W

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Фаворит електричен шпорет EC 640 WWFT”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart