Tehno Store

Favorit комбиниран шпорет К 622 WWFT

12,600.00 ден

Бренд: Favorit 
Краток опис: Комбиниран шпорет К 622 WWFT, ПЛОЧА СО 2 ГОРИЛНИЦИ НА ГАС + 2 РИНГЛИ НА СТРУЈ

Спецификации

ДИМЕНЗИИ: В/Ш/Д 85CM/60CM/60CM
ДИМЕНЗИИ НА ВНАТРЕШНОСТ НА РЕРНА: В/Ш/Д 33 CM/47CM/43 CM
КАПАК НА ШПОРЕТ √  
ПЛОЧА СО 2 ГОРИЛНИЦИ НА ГАС + 2 РИНГЛИ НА СТРУЈА 1 ГОРИЛНИК ОД 75MM/ 1 ГОРИЛНИК ОД 100 MM/ 1 РИНГЛА ОД 145MM/ 1 РИНГЛА ОД 180MM
ВОЛУМЕН НА РЕРНА 72 L
УПРАВУВАЧКА ТАБЛА 6 СКЛОПКИ
6 ПОЗИЦИИ НА КОНТРОЛНИ СКЛОПКИ
1 ДЛАБОКА ТЕПСИЈА √  
РЕШЕТКА ВО РЕРНА
СВЕТИЛКА ВО РЕРНА  
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A
ДОЛЕН ГРЕЈАЧ 1100 W
ГОРЕН ГРЕЈАЧ 1200 W
БРЗ ГРЕЈАЧ 2000 W
БОЈА НА ШПОРЕТ БЕЛА
3Д БЕЛ ПАНЕЛ
ЕЛЕКТРИЧЕН КАБЕЛ

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Favorit комбиниран шпорет К 622 WWFT”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart