Tehno Store

Favorit машина за перење алишта W – 6101

12,500.00 ден

Бренд: Favorit
Краток опис: машина за перење алишта W – 6101, ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д – 84,50 /59,70/52,00 CM, КАПАЦИТЕТ – 6 KG

Спецификации

ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 84,50 /59,70/52,00 CM
ВРТЕЖИ ВО МИНУТА (RPM) 1000 
КАПАЦИТЕТ 6 KG
ИНОКСЕН БАРАБАН 44 Л. 
ПРОГРАМИ 15 
ЕЛЕКТРОНСКИ ПРОГРАМАТОР
КОПЧЕ ЗА КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРА √ 
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++
ЕКО СИСТЕМ ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА
ЗАШТИТА ПРОТИВ ПРОТЕКУВАЊЕ √ 
ЗАШТИТА ПРОТИВ ПЕНА
СИСТЕМ ЗА АВТОМАТСКИ БАЛАНС √ 
СИСТЕМ ЗА ДЕТЕКТИРАЊЕ ГРЕШКА
ДЕТСКО ЗАКЛУЧУВАЊЕ √ 
ОТСТРАНУВАЧКИ ГОРЕН КАПАК √ 
ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 151 KWH/ANNUM
ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА (Л/ГОД.)  9900 L/ANNUM
БУЧАВА ПРИ ПЕРЕЊЕ 58 DB 
БУЧАВА ПРИ ЦЕНТРИФУГИРАЊЕ 77 DB
БРЗА ПРОГРАМА 15 МИНУТИ НА 30 C 
КОПЧЕ ЗА РЕГУЛАЦИЈА НА ВРТЕЖИ √ 
КОПЧЕ ЗА ОДЛОЖЕН СТАРТ √ 
СЕНЗОР ЗА ПОЛОВИЧНО ПОЛНЕЊЕ √ 
ALLERGY SAFE PROGRAM √ 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Favorit машина за перење алишта W – 6101”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart