Tehno Store

Favorit мини шпорет MO-42W (БЕЛ)

6,000.00 ден

Бренд: Favorit 
Краток опис: мини шпорет MO-42W (БЕЛ), КАПАЦИТЕТ НА РЕРНА БРУТО ВОЛУМЕН 42L – НЕТО ВОЛУМЕН 36,6L

Спецификации

КАПАЦИТЕТ НА РЕРНА БРУТО ВОЛУМЕН 42L НЕТО ВОЛУМЕН 36,6L
БОЈА БЕЛА
2 ЕЛЕКТРИЧНИ ГРЕЈНИ ПЛОЧИ (∅ 180 + ∅ 145)
1 ГРЕЈНА ПЛОЧА ∅ 145 (1000 W)
ЕМАЈЛИРАНА ПОВРШИНА
СИЈАЛИЦА ВО РЕРНА
0+3 ФУНКЦИИ НА РЕРНА √  
ФУНКЦИЈА ЗА ОДМРЗНУВАЊЕ √  
ФУНКЦИЈА ЗА ПРАВЕЊЕ ЈОГУРТ √  
ФУНКЦИЈА ЗА ЧИСТЕЊЕ СО ПАРЕА √  
ДУПЛО СТАКЛО НА ВРАТА ОД РЕРНА √  
ДОДАТОЦИ 1 ТЕПСИЈА + 1 РЕШЕТКА
ГОРЕН ГРЕАЧ 650 W
ДОЛЕН ГРЕАЧ 650 W

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Favorit мини шпорет MO-42W (БЕЛ)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart