Tehno Store

Favorit вградна фурна и плотна 4 J INOX-B

18,300.00 ден

Бренд: FAVORIT
Краток опис: Favorit вградна фурна и плотна 4 J INOX-B, ДИМЕНЗИИ – В/Ш/Д 59/59,5/55 CM, ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА – A

Спецификации

НЕЗАВИСНА РЕРНА: √  
ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 59/59,5/55 CM
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A
ВОЛУМЕН НА РЕРНА 65 L
8 ПОЗИЦИИ НА КОНТРОЛНА СКЛОПКА НА РЕРНА √  
КОНТРОЛНО КОПЧЕ ЗА РЕРНАТА √  
КОПЧЕ ЗА ТЕРМОСТАТ НА РЕРНАТА √  
СТАКЛЕНА УПРАВУВАЧКА ТАБЛА √  
СВЕТЛО ВО РЕРНАТА √  
ЕДНА РЕШЕТКА И ДЛАБОКА ТАВА ВО РЕРНАТА √  
ТУРБО ВЕНТИЛАТОР √  
ГРЕЈАЧИ ГОРЕ-1200; ДОЛЕ-1100 W
ГРИЛ ГРЕЈАЧ 1000 W
БОЈА INOX СО ЦРНО СТАКЛО
НЕЗАВИСНА СТАКЛОКЕРАМИЧКА ПЛОЧА: √  
4 ЗОНИ НА ГРЕЕЊЕ √  
ГОЛЕМИНА НА ЗОНИТЕ (2X145MM ОД 1200 W ) (2×180 MM ОД 1800 W)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Favorit вградна фурна и плотна 4 J INOX-B”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart