Tehno Store

Favorit Вградна микробранова печка MBPVL 20

10,700.00 ден

Бренд: Favorit
Краток опис: Вградна микробранова печка MBPVL 20, ВГРАДНИ ДИМЕНЗИИ – Ш/В/Д: 59,4CM/31,3CM/38,2CM

Спецификации

ВГРАДНИ ДИМЕНЗИИ Ш/В/Д: 59,4CM/31,3CM/38,2CM
ВОЛУМЕН 20 L
ТЕЖИНА 15КГ
ИЗЛЕЗНА МОЌ 800W
ИЗЛЕЗНА МОЌ НА ГРИЛ 1000W
5 НИВОА НА МОЌНОСТ
АВТОМАТСКО МЕНИ √  
ДИГИТАЛЕН ТИП НА КОНТРОЛИ
КОМБИНИРАНО ГОТВЕЊЕ
ДИГИТАЛЕН СААТ
ТАЈМЕР ЗА ГОТВЕЊЕ СО 95’
ФУНКЦИЈА ЗА ОДМРЗНУВАЊЕ
ФУНКЦИЈА ГРИЛ
ЕКСПРЕС ГОТВЕЊЕ √  
МЕМОРИЈА ЗА ЗАДАДЕНА ФУНКЦИЈА
СТАКЛЕН САД НА ВРТЕЊЕ Ø245MM
СИГНАЛ ЗА ЗАВРШЕНА ФУНКЦИЈА √ 
ДЕТСКО ЗАКЛУЧУВАЊЕ √ 
INOX ВНАТРЕШНОСТ √ 
INOX ПРЕДЕН ПАНЕЛ √ 
ВРАТА НА ПОВЛЕКУВАЊЕ √ 
ТРАНСПАРЕНТНО СТАКЛО НА ВРАТА √ 
РЕШЕТКА ЗА СКАРА

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Favorit Вградна микробранова печка MBPVL 20”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart