Tehno Store

ФРИТЕЗА НА ТОПОЛ ВОЗДУХ SEVERIN FR 2430

Original price was: 7,999.00 ден.Current price is: 6,999.00 ден.

Бренд: Severin
Краток опис: Моќност 1500W Капацитет3,2L Автоматки програми 6 Прилагодлив, термостат 80-200°C,Тајмер со звучен сигнал …

Шифра: 24068

Моќност: 1500W
Капацитет:3,2L
Сад обложен со керамичка облога
отпорна на гребење и лепење.
Автоматки програми: 6
Прилагодлив термостат: 80-200?C
Тајмер со звучен сигнал: 60мин,LCD екран на допир
Автоматско исклучување со звучен сигнал
штом се отстрани садот
Индикаторска сијаличка
Материјал: Пластика во комбинација со нерѓосувачки челик
Рачка ладна на допир (не се загрева)
Димензии:40х29х34cm,
Апаратот за готвење со топол воздух ви овозможува да подготвите здрава храна која ќе има вкус на пржена.
Има 6 автоматски програми за приготвување на: помфрит
месо
пилешко месо
морска храна
зеленчук и печење.
Апаратот бргу се загрева
благодарение на новата технологија со топол воздух.
Садот со својот капацитет од 3,2L овозможува приготвување на оброк за целото семејство
без непријатни мириси
Заменете го врелото масло со топол воздух и подгответе ги вашите омилени јадења без да се грижите дека ќе влијаете негативно на вашето здравје.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ФРИТЕЗА НА ТОПОЛ ВОЗДУХ SEVERIN FR 2430”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart