Tehno Store

ФРИТЕЗА НА ТОПОЛ ВОЗДУХ SEVERIN FR 2455

4,699.00 ден

Бренд: Severin
Краток опис: Прилагодлив термостат: 80-200 °C, Тајмер со звучен сигнал: 60 мин, LCD екран на допир …

Шифра: 24664

Моќност: 900W
Капацитет: 1,8L
Сад обложен со керамичка облога
отпорна на гребење и лепење.
Прилагодлив термостат: 80-200 °C
Тајмер со звучен сигнал: 60 мин
LCD екран на допир
Автоматско исклучување со звучен сигнал
штом се отстрани садот
Индикаторска сијаличка
Материјал: Пластика во комбинација со нерѓосувачки челик
Рачка ладна на допир (не се загрева)
Тежина на апаратот: 5,1 kg
Димензии: 25×20,5х27,5 cm

Апаратот за готвење со топол воздух ви овозможува да подготвите здрава храна која ќе има вкус на пржена.
Идеален за приготвување на: помфрит, месо, пилешко месо, морска храна, зеленчук и печење.
Апаратот брзо се загрева благодарение на новата технологија со топол воздух.
Садот со својот капацитет од 1,8L овозможува приготвување на оброк за 1-2 лица, без непријатни мириси.
Заменете го врелото масло со топол воздух и подгответе ги вашите омилени јадења,
без да се грижите дека ќе влијаете негативно на вашето здравје.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ФРИТЕЗА НА ТОПОЛ ВОЗДУХ SEVERIN FR 2455”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart