Tehno Store

Goreneje Машина за перење WNPI82BS

Original price was: 25,999.00 ден.Current price is: 23,990.00 ден.

Бренд: Gorenej – Машина за перење · WNPI82BS
Краток опис: Енергетска класа: A+++, Капацитет за перење: 8 kg, Број на вртежи на центрифугата: 1200 rpm, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 600 mm, Висина: 850 mm, Инвертер PowerDrive мотор (GO)

Бренд: Gorenej – Машина за перење · WNPI82BS
Краток опис: Енергетска класа: A+++, Капацитет за перење: 8 kg, Број на вртежи на центрифугата: 1200 rpm, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 600 mm, Висина: 850 mm, Инвертер PowerDrive мотор (GO)

Основни информации
Тип на апарат
Машина за перење
Енергетска класа
A+++
Ефект на цедење
B
Ниво на бучност при перење dB(A)
53
Ниво на бучност при центрифугирање dB(A)
72
Линија
Primary линија
Боја Бела
Врата Стандардна
StableTech страници за дополнителна стабилност
Да
Функции
Режими на перење
NormalCare

TimeCare

Дополнителни функции
Стоп на пумпата

Shortening program one level

Пауза

Додавање алишта

Зачувување на личните прилагодувања
Функција пареа
Да
Карактеристики
SteamTec
Да, грејач во када
Нежно затворање на вратата
Да
Звучна изолација
Без заштита
Звучен сигнал
Звучен сигнал
Надградба на програмите
Да
Сензори Сензор за температура

Сензор за полнење

Сензор за пена

Сензор за ниво на вода
Ладно перење
Не
Сад за дозирање
3 прегради во просторот за дозирање детергент
Сигурност
AquaStop Не
Заштита од прелевање
Да
Заклучување – заштита за деца (CDP)
Да
Програми
Број на програми
16
Основни програми
Памук

Волна/Рачно перење

Микс синтетика
Специјални програми
Дополнителна хигиена

Eco 40-60 °C

Брзо 20′ минути

PowerWash 59′

Кошули

Дополнителни програми за перење
Стерилизирање на барабанот

Центрифугирање/цедење

Плакнење/омекнување

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Goreneje Машина за перење WNPI82BS”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart