Tehno Store

Gorenje Електричен шпорет EC6111SG

21,990.00 ден

Бренд: Gorenje

Краток опис: Енергетска класа: A, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 600 mm, Висина: 850 mm

  • Шпорет
  • Eнергетска класа:А
  • Капацитет на рерната:65L
  • 4 HiLight грејни зони
  • Чистење со AquaClean функција
  • Двојно застаклена врата CompactDoor
  • Механички контроли
  • Димензии:85х60х60cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Електричен шпорет EC6111SG”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart