Tehno Store

Gorenje Четка за Миленици VCA3235PHB

500.00 ден

Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje VCA3235PHB, Четка за правосмукалка, Четка за миленици, Д
Шифра: 73599 (SE)

Нема на залиха

Gorenje VCA3235PHB
 Четка за правосмукалка
 Четка за миленици
 Дијаметар 32
 Дијаметар 35 мм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Четка за Миленици VCA3235PHB”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart