Tehno Store

Gorenje Апарат за печење леб BM1210BK

5,690.00 ден

Бренд: Gorenje
Краток опис: Моќност на грејачот: 800 W, Број на oднапред дефинирани програми: 12, Програма за леб без глутен, Програма за џем

Gorenje Апарат за печење леб BM1210BK Апарат за печење леб
 Црна боја
 Моќност: 800 W
 LCD екран
 Избор на големината на лебот: 900 – 1200 g
 Продолжено печење во случај да снема ел. енергија
 Функција одржување на топлината
 Програм за припрема на тестото
 Автоматска подготовка на тесто
 Регулација на запеченоста на кората
 Програма за леб без глутен
 Сад за мерење
 Програма за џем
 Лажичка за дозирање
 Контролно стакло
 Број на запаметени програми: 12

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Апарат за печење леб BM1210BK”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart