Tehno Store

Gorenje Апарат за печење леб BM910WII

4,899.00 ден

Бренд: Gorenje
Краток опис: Моќност на грејачот: 550 W, Број на oднапред дефинирани програми: 15, Програма за леб без глутен, Програма за џем, програм за јогурт
Гаранција 2 Години

Gorenje Апарат за печење леб

Технички карактеристики: Моќност 550 WБрој на програми 15. Програм за печење леб без глутен, Програм за правење мармалад, Програм за правење јогурт . Сад кој се отстранува премачкан со слој кој не се лепи Број на садови за печење леб: 1 Големина на лебот: 2 Избор на големина на лебот: 750 – 900 g Број на oднапред дефинирани програми: 15 Програма за растење на тестото Осветлена внатрешност Звучен сигнал Функција за одржување на топлината Продолжено печење и по прекин на електрична енергија Програм за автоматско припремање на тестото Автоматско исклучување за дополнителна сигурност Куќиште: Пластика + метал Моќност на грејачот: 550 W Должина на приклучен кабел: 1 m Димензии (ШxВxД): 21,8 × 29,7 × 29,2 cm Димензии на амбалажата (ШxВxД): 25,8 × 34,2 × 34 cm Нето тежина на апаратот: 3,5 kg Бруто тежина на апаратот: 4,9 kg Приклучна моќ: 550 W Гаранција: 24 месеци

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Апарат за печење леб BM910WII”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart