Tehno Store

Gorenje Аспиратор – самостоен TH60E3W

5,490.00 ден

Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje TH60E3W, Вграден Аспиратор (Телескопски), Бел, ЛЕД освет

Gorenje TH60E3W
 Вграден Аспиратор (Телескопски)
 Бел
 ЛЕД осветлување
 Алуминиумски филтер со полиуретанска пена која елиминира до 98% од сите честички на нечистотија и маснотија
 Број на степени на вентилаторот: 3
 Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 350 m3/h
 Максимален проток на воздух при проточно функционирање: 180 m3/h
 Пречник на одводното црево: 150 mm
 Начин на управување: Механичко управување
 Бучност 67dB
 Димензии (ШxВxД): 60x17x30.6 цм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Аспиратор – самостоен TH60E3W”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart