Tehno Store

Gorenje Аспиратор – самостоен WHC629E4X

7,290.00 ден

Бренд: Gorenje
Краток опис: Енергетска класа: B, Самостоен на ѕид, Управување: Копче, Бучност: 65 dB(A), Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 450 m³/h, Ширина: 600 mm, Висина: 166 mm

Gorenje WHC 629 E4X
 Самостоен ѕиден кујнски аспиратор
 Essential либија
 Инокс
 60 cm
 Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 450 m3/h
 Механичко управување
 Број на степени на вентилаторот: 3
 Инокс отпорен на отпечатоци од прсти
 Копче за уклучување/исклучување на светлото
 ЛЕД осветлување
 Филтер за маснотии: Алуминиумски филтер
 Бучност: 65 dB(A)
 Приклучна моќ: 112 W
 Димензии (ШхВхД): 60 х 16.6 х 45 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Аспиратор – самостоен WHC629E4X”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart