Tehno Store

Gorenje Блендер B501LBW

2,790.00 ден

Бренд: Gorenje
Краток опис: Моќност на моторот (max): 500 W, Број на степени на вентилаторот: 2, AC мотор за сигурно работење

Gorenje B 501 LBW
 Блендер Моќност 500 W
 Боја Бела-Црна
 AC мотор
 Број на брзини за лесно ракување: 2
 Пулсно работење за пократки циклуси на мешање
 Ефикасно четиристрано сечило
 Долготраен пластичен сад за мешање
 Волумен на садот: 1.5 l
 Сад за мерење
 Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање
 Сад за мерење кој овозможува едноставно следење на рецептите
 Вакумски ногарки за совршена стабилност

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Блендер B501LBW”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart