Tehno Store

Gorenje Блендер BN1000MB

3,790.00 ден

Бренд: Gorenje
Краток опис: Капацитет на садот: 1 l, Долготраен пластичен сад, Број на вртежи: 20000 rpm, Приклучна моќ: 1000 W

Капацитет на садот: 1 l
Долготраен пластичен сад за мешање
Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање
Број на вртежи: 20000 rpm
Приклучна моќ: 1000 W
Број на степени на вентилаторот: 2
Нож од нерѓосувачки челик
On/off копче и копче за регулирање на вртежите
Заштита од прегревање
Гумени ногарки за стабилност

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Блендер BN1000MB”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart