Tehno Store

Gorenje цедалка CJ30E

1,290.00 ден

Бренд: Gorenje
Краток опис: Соковник – Цедач за агруми · CJ30E, Моќност на моторот (max): 30 W

Материјал за кабинет: Пластика + метал
Материјал за цедалка: Пластична ситна цедалка за каша
Моќност на моторот (макс): 30 W
Број на прикачувања за притискање: 2 ЕЕЗ
Волумен на садот за сок: 0,8 l
Должина на електричниот кабел: 1100 мм
Ширина на производот: 162 мм
Висина на производот: 234 мм
Длабочина на производот: 162 мм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje цедалка CJ30E”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart