Tehno Store

Gorenje чистач на пареа SC1200W

5,490.00 ден

Бренд: Gorenje
Краток опис: Чистењето на пареа е едноставно и еколошки. Чистачот на пареа ефикасно ги отстранува прашината, алергените и непријатните мириси и уништува до 99,9% од грините и бактериите.

Gorenje SC1200W
 Чистач на пареа
 1200 W
 Регулирање на пареата
 Резервоар за вода од 350 мл
 Контрола со едно копче
 Совршен за сите тврди подови
 Две крпи од микрофибер
 Простор за сместување на кабелот
 Должина на приклучен кабел: 5 m

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje чистач на пареа SC1200W”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart