Tehno Store

Gorenje Електричен шпорет E5121SH

17,390.00 ден

Бренд: Gorenje
Краток опис: Енергетска класа: A, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 500 mm, Висина: 850 mm

Gorenje E 5121 SH
 Електричен шпорет со стаклен капак
 Металик сива боја
 Електрични плочи за готвење 4
 Конвенционална рерна – 68 Литри
 Решетка
 Длабока емајлирана тава
 Двојно застаклена компактна врата(T<85C)
 Eco Clean емајл
 Енергетска класа: Б
 Бучност: 33 dB(A)
 Димензии (Ш x В x Д): 500 x 850 x 600 cm (50cm)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Електричен шпорет E5121SH”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart