Tehno Store

Gorenje Електричен шпорет EC6141SC

23,490.00 ден

Бренд: Gorenje

Краток опис: Енергетска класа: A, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 600 mm, Висина: 850 mm

Gorenje EC 6141 SC
 Самостоечки Електричен шпорет со вентилатор
 Модел 2017
 Сребрена боја
 Стаклокерамичка плотна
 Грејни места: лево напред Двојна зона 21/12 cm 2.2 kW Hi-light грејач
 десно напред 14.5 cm 1.2 kW Hi-light грејач
 лево назад 14.5 cm 1.2 kW Hi-light грејач
 Лево напред 18 cm 1.8 kW Hi-light грејач
 Мултисистемска Рерна 65 Литри
 Механичко управување
 Силвермат-емајл (SilverMatte) Навистина отпорен ултра мазен
 AquaClean самочистење со помош на вода
 PERFECT GRILL Двоен грејач за рамномернo крцкава храна
 Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 600мм (60cm)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Електричен шпорет EC6141SC”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart