Tehno Store

Gorenje Електричен шпорет GE5A21WH

17,490.00 ден

Бренд: Gorenje
Краток опис: Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 500 mm, Висина: 850 mm, Енергетска класа: A, Капацитет 68 Литри

Gorenje GE5A21WH
 Електричен шпорет со стаклен капак
 Бела боја
 4 Електрични плочи за готвење
 Капацитет 68 Литри
 6 функции
 Ергиномски копчиња
 HomeMade облик за рамномерно печење
 Пица функција
 PerfectGrill Двоен грејач за рамномернo крцкава храна
 Решетка
 Длабока емајлирана тава
 Двојно застаклена компактна врата со еден температурен дефлектор
 Силвермат-емајл (SilverMatte) Навистина отпорен ултра мазен
 Самочистење со Aquaclean функција
 Енергетска класа A
 Димензии (Ш x В x Д): 500 x 850 x 594 мм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Електричен шпорет GE5A21WH”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart