Tehno Store

Gorenje – Електрична рерна BO74SYB

20,990.00 ден

Бренд: Gorenje – Електрична рерна · BO74SYB
Краток опис: Енергетска класа: A+, Механички часовник за исклучување, Начин на поставување: Вграден, Ширина: 597 mm, Висина: 595 mm(GO)

Нема на залиха

Бренд: Gorenje – Електрична рерна · BO74SYB
Краток опис: Енергетска класа: A+, Механички часовник за исклучување, Начин на поставување: Вграден, Ширина: 597 mm, Висина: 595 mm(GO)

Основни информации
Тип на апарат
Електрична рерна
Тип на рерната
Мултисистемска
Линија
Gorenje Simplicity Collection 2.1
Енергетска класа
A+
Боја Црна
Слој без отпечатоци (TouchFree инокс)
Да
Матерјал на внатрешноста на рерната
SilverMatte
Шарка на вратата
Глатко затвoрање на вратата (GentleClose)
HomeMade Plus облик на рерната
Да
Карактеристики
Осветлување на рерната
Назад
Рамна површина на вратата од рерната
Внатрешна стаклена површина на вратата која лесно се отстранува
Горен грејач
Не
Истовремено печење на повеќе нивоа
Да
Совршен грил (PerfectGrill)
Да
Опрема
Водилки за тави
1x жичани водилки
Скара со мотор
Не
Плехови Длабока емајлирана тава за печење

Плитка емајлирана тава за печење
Решетка на рерната
1 pcs
Ефикасност
Употреблив волумен на рерната
71 l
Максимална температура на рерната
275 °C
Максимална површина на тавата за печење
1316 cm²

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje – Електрична рерна BO74SYB”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart