Tehno Store

Gorenje Електрична рерна BOS6737E13X

Original price was: 19,490.00 ден.Current price is: 18,490.00 ден.

Бренд: Gorenje
Краток опис: Начин на поставување: Вграден, Ширина: 595 mm, Висина: 595 mm, Енергетска класа: A, IconLed

Gorenje BOS6737E13X
 IconLED Вградна Фурна со вентилатор
 Инокс
 Push Pull копчиња на вовлекување
 Капацитет 77л
 13 програми
 AirFry печење на топол воздух без потреба од масло
 ExtraSteam создава совршена средина за готвење со пареа
 Брзо загревање Fast preheat
 Frozen Bake програма совршен избор за сите замрзнати јадења и претходно подготвени оброци
 Gentle Bake за супер сочна и мека храна
 DC+ систем Ефикасно распределување на топлината
 BigSpace Повеќе простор за поголема слобода при готвењето
 HomeMade Plus облик на рерната
 Совршен грил (PerfectGrill)
 Пица функција
 Меко отворање и меко затворање на вратата
 Телескопски водилки
 AquaClean Едноставно секојдневно чистење
 Динамичко ладење на рерната (DC DynamicCooking)
 Двојно застаклена врата на рерната со еден дефлектор
 Отстранливо стакло на вратата
 Вклучени 2 тави и решетка
 Потрошувачка на електрична енергија: 0.821 kWh (вентилаторска)
 А енергетска класа
 Димензии (ШxВxД): 59.5 × 59.5 × 54.7 цм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Електрична рерна BOS6737E13X”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart