Tehno Store

Gorenje Електрична рерна BOS6747A01BG

24,990.00 ден

Бренд:  Gorenje – Електрична рерна · BOS6747A01BG
Краток опис: Енергетска класа: A+, IconTouch, Начин на поставување: Вграден, Ширина: 595 mm, Висина: 595 mm (GO)

Бренд:  Gorenje – Електрична рерна · BOS6747A01BG
Краток опис: Енергетска класа: A+, IconTouch, Начин на поставување: Вграден, Ширина: 595 mm, Висина: 595 mm (GO)

Основни информации
Тип на апарат
Електрична рерна
Тип на рерната
Мултисистемска
Линија
Advanced линија
Енергетска класа
A+
Боја Црна
Матерјал на внатрешноста на рерната
ECO Email (рерна и плехови)
Шарка на вратата
SoftOpen и GentleClose шарка на вратата
HomeMade Plus облик на рерната
Да
Карактеристики
Чекор по чекор (StepBake)
Да
Осветлување на рерната
Горе и на страна
Рамна површина на вратата од рерната
Внатрешна стаклена површина на вратата која лесно се отстранува
Горен грејач
Не
Истовремено печење на повеќе нивоа
Да
Совршен грил (PerfectGril)
Да
ExtraSteam
Да
SuperSize Да
AutoBake Да
Gratin Да
Ефикасност
Употреблив волумен на рерната
77 l
Максимална температура на рерната
300 °C
Максимална површина на тавата за печење
1360 cm²
Опрема
Водилки за тави
Телескопски водилки на 2 нивоа со делумно извлекување
Плехови Длабока емајлирана тава за печење

Плитка емајлирана тава за печење
Решетка на рерната
1 pcs
Сонда за месо (MeatProbe)
Не

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Електрична рерна BOS6747A01BG”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart