Tehno Store

Gorenje Електрична рерна BPS6737E02B

22,990.00 ден

Бренд: Gorenje
Краток опис: Начин на поставување: Вграден, Ширина: 595 mm, Висина: 595 mm, Енергетска класа: A+, IconLed, Чистење со пиролиза

Gorenje BPS6737E02B
 Вградна Фурна со вентилатор IconLED серија
 Црна
 Push Pull копчиња на вовлекување
 Капацитет 77л
 13 програми
 САМОЧИСТЕЊЕ со ПИРОЛИЗА
 AirFry печење на топол воздух без потреба од масло
 ExtraSteam создава совршена средина за готвење со пареа
 Брзо загревање Fast preheat
 Gratin функција за потпекување
 Frozen Bake програма совршен избор за сите замрзнати јадења и претходно подготвени оброци
 Gentle Bake за супер сочна и мека храна
 DC+ систем Ефикасно распределување на топлината
 Печење на повеќе нивоа
 BigSpace Повеќе простор за поголема слобода при готвењето
 HomeMade Plus облик на рерната
 Совршен грил (PerfectGrill)
 Пица функција
 Четирикратно застаклена врата со двоен дефлектор на топлина
 Отстранливо стакло на вратата
 Вклучени 1 тава и решетка
 Потрошувачка на електрична енергија: 0.71 kWh (вентилаторска)
 А+ енергетска класа
 Димензии (ШxВxД): 59.5 × 59.5 × 56.4 цм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Електрична рерна BPS6737E02B”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart