Tehno Store

Gorenje Фритеза на топол воздух AF1700DB

9,990.00 ден

Бренд: Gorenje
Краток опис: Фритеза на топол воздух, Материјал на куќиште: Пластика + метал, Употреблив волумен: 5 l, Приклучна моќ: 1700 W, програми: 8

Тип на апарат: Фритеза на топол воздух
Материјал на куќиште: Пластика + метал
Употреблив волумен: 5 l
Приклучна моќ: 1700 W
Број на oднапред дефинирани програми: 8
Дисплеј: ЛЕД дисплеј
Управување: Контрола со допир (TouchControl)
Автоматско исклучување: Да
Нелеплива површина: Да
Минимална температура: 80 °C
Максимална температура: 200 °C
Часовен опсег (min): 0-60
Нето тежина на апаратот: 6 kg
Гаранција: 24 месеци

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Фритеза на топол воздух AF1700DB”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart