Tehno Store

Gorenje Индукциска плоча ICM2000SP

4,290.00 ден

Бренд: Gorenje
Краток опис: Нивоа на моќност: 10, Рачно регулирање на температурата,  Заклучување за деца, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 280 mm, Висина: 65 mm

Gorenje Индукциска плоча ICM2000SP
 Индукциско решо Црна боја
 Контрола на допир (TouchControl)
 1 индукциска зона за готвење Центар: Круг 15 cm
 2 kW
 Тајмер
 Заклучување за деца

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Индукциска плоча ICM2000SP”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart