Tehno Store

Gorenje – Комбиниран фрижидер · RF4141PS4

16,990.00 ден

Бренд: Gorenje – Комбиниран фрижидер · RF4141PS4
Краток опис: Енергетска класа: A+, Вкупен нето капацитет: 205 l, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 550 mm, Висина: 1434 mm (GO)

Нема на залиха

Бренд: Gorenje – Комбиниран фрижидер · RF4141PS4
Краток опис: Енергетска класа: A+, Вкупен нето капацитет: 205 l, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 550 mm, Висина: 1434 mm (GO)

Основни информации
Тип на апарат
Комбиниран фрижидер
 Начин на поставување Самостоен
Линија
Primary линија
Енергетска класа
A+
Боја на апаратот
Сива
Боја на врата
Сива
Врата Лакиран
Отвoрање на врата
Лево/десно отворање на врата
Број на врати
2
Основа
2 тркалца/2 прилагодливи ногарки
Број на ѕвездички
4
Опрема во фрижидерскиот дел
Полица за шишиња на вратата
Сад за шишиња без држач
Полици на вратата на ладилникот
2 полици на вратата
Осветлување на фрижидерот
ЛЕД осветлување
Број на стаклени полици
3 pcs
Стаклена(и) полица(и)
3 pcs
Сад за јајца
1
Опрема во замрзнувачкиот дел
Осветлување на просторот за замрзнување
Без осветлување
Технички податоци
Бучност
40 dB(A)
Број на компресори
1 компресор
Разладувачка течност
R600A
Тип на монтажа
Дозволено
Број на независни системи за ладење
1
Ширина
550 mm
Висина
1434 mm
Длабочина
542 mm
Бруто тежина на апаратот
42.5 kg
Нето тежина на апаратот
39 kg
Ширина на спакуван производ
580 mm
Висина на спакуван производ
1485 mm
Длабочина на спакуван производ
567 mm
Приклучна моќ
220-240 V
Фреквенција
50 Hz
Приклучна моќ
74 W
Штедлива програма (EcoMode)
Да

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje – Комбиниран фрижидер · RF4141PS4”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart