Tehno Store

GORENJE КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР N61EA2XL4

Original price was: 32,990.00 ден.Current price is: 29,990.00 ден.

Бренд: Gorenje
Краток опис: Енергетска класа: A++, Интелигентен систем на помнење (AdaptTech ладење), Вкупен нето капацитет: 302 l, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 600 mm, Висина: 1850 mm, NoFrost Plus

Нема на залиха

Енергетска класа: A++
Систем за ладење: NoFrost Plus
Вкупен нето капацитет: 302 L
Волумен на разладниот дел: 203 L
Волумен на замрзнувачкиот дел: 99 L
Капацитет на замрзнување (24h): 12 kg
Простор за замрзнување: 3 фиоки
Отвoрање на врата: Лево/десно
Врата: Челик/Боја: Инокс
Дисплеј: ЛЕД
Индикатор за температура: SensoTech прекинувач
Индикатор за отворена врата: Аларм за отворена врата
Премногу висока температура во делот за замрзнување:
Гласовен аларм и бело светло
AdaptTech ладење: Интелигентен систем на помнење
CrispZone: голема фиока за зеленчук со регулација на влажноста
Multiflow 360°: 3Д дување на воздух
Бучност: 38 dB(A)
Број на компресори: 1 компресор
Димензии (ШxВxД): 600 x 1850 x 592 mm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GORENJE КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР N61EA2XL4”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart